+90 212 522 85 71

Sosyal Medyada Biz}

HAC & UMRE

KUTSAL TOPRAKLARA AÇILAN GÖNÜL KAPINIZ ROYAL TURİZM

Royal Turizm olarak Umrecilerimize dini görevlerini eksiksiz yapmalarını sağlayacak hocalarımız beraberinde rehberlik hizmeti, uçak ve otobüs seyahatleri süresince dini bilgilendirmeler ve açıklamalar, ibadetler ve sohbetler, Mekke ve Medine’deki kutsal mekanların tarihini yaşatan özel ziyaretler sağlamakta olan firmamız sizlere en dolu ve rahat tur imkanı sağlamaktadır.

Suudi Arabistan hükümeti her sene belirli sayıda hacı adayının ülkeye girişine müsaade ettiğinden, Royal Turizm’in özel hac programlarıda bulunmaktadır. Alınması gerekli olan izinler, vize, bilinmesi gereken kutsal mekanlar otel ve mekan tercihleri gibi birçok işlemi şirketimizin hizmetinden yararlanarak kutsal görevinizi yerine getirebilirsiniz. Şirketimizi arayarak danışmanlık hizmetimizi aldığınızda, tüm sorularınız cevaplanmış olarak Umre Programımıza katılmış olacaksınız.

Turizm sektöründe saygın bir yeri olan Royal Turizm, Hac ve Umre ile ilgili tüm soru ve işlemlerinizde birebir ilgi ve bilgilendirme imkanı sağlamaktayız.