+90 212 522 85 71

Sosyal Medyada Biz}

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!!!!!!
Değerli müşterilerimiz! Son zamanlarda artan şikayetler üzerine bir bilgilendirme yayınlamayı uygun gördük. Sizleri telefonla arayarak Tatil, Otel, Tur vb bir satış uygulamamız yoktur. Kendini Royal Turizm olarak tanıtan bakanlıkla ortak düzenlenen tatil paketi diye satış yapmaya çalışan kişi veya şirketlerle herhangi bir iş ortaklığı veya ticari alakamız yoktur. Bu kişilere itibar etmemenizi arayan numaraları TÜRSAB veya Turizm Bakanlığı yetkili birimlerine şikayet etmenizi önemle rica ederiz.

Hakkımızda

Şirket Profili

Royal Global Turizm Türkiye’nin önde gelen Kurumsal Seyahat Yönetimi şirketidir. 2011 yılında kurulan şirket yaklaşık 5 yıllık kurumsal seyahat deneyimine sahiptir. Royal Global Turizm olarak, aşırı talepçi ve zorlu iş dünyasında, daima yenilikçi tutumu ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmakla gurur duymaktadır.

IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletlerini, Amadeus rezervasyon sistemi ile online olarak, en son koltuk bazında yer ayırıp taleplerinizi anında karşılamaktayız. İstanbul’u bütünüyle hizmet kapsamına alan 1 ofislerimiz ile de 365 gün kesintisiz servis, dünya çapında 150,000’i aşkın otele ve belli başlı araba kiralama şirketlerine anında rezervasyon hizmeti sunmaktayız.

KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ..

Royal Global Turizm, 6 yıldır dünya çapındaki kurumlara çok geniş bir yelpazede seyahat yönetimi hizmeti vermektedir. Son 4 yıl içerisinde hem personelimizi genişleterek hem de kendimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bu gelişimimizdeki gücümüzü, köklü ve uzun soluklu, iş ortağı olarak gördüğümüz müşteri portföyümüzden almaktayız.

Royal Global Turizm, kendini uzun vadeli iş ortaklıkları kurmaya adamış bir kuruluştur. Müşterilerimize, en yüksek standartlarda, dürüst hizmet vermek ve bu anlayışı korumak adına kendimize söz vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bakış açımızı yitirmeden ve iş ahlakımızı koruyarak, yolumuza sebatla devam etmekteyiz.

Royal Global Turizm, seyahat maliyetlerinin, şirketlerin ikinci ya da üçüncü en büyük kontrol edilebilir harcamaları olduğunu anlamakta ve buna göre müşterilerine çözümler sunmaktadır. Seyahat ile ilişkili servislerde, deneyimli seyahat yönetimi uzmanlarına erişim olanağı, aynı zamanda şirketlere hatırı sayılır ve ölçülebilir finansal yararlar sağlar. Bu, son derece rekabetçi sanayide, uluslar arası güçlü ilişkilerimiz ile, iş ortaklarımıza maliyet tasarrufu programlarının geliştirilmesinde ciddi avantaj sağlamaktadır.

Royal Global Turizm, birçok iş ortağının güvenini kazanmış ve tanınmış kuruluşlara üyelikleriyle haklı bir gururu yaşamak ve yaşatmaktadır.