+90 212 522 85 71

Sosyal Medyada Biz}

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!!!!!!
Değerli müşterilerimiz! Son zamanlarda artan şikayetler üzerine bir bilgilendirme yayınlamayı uygun gördük. Sizleri telefonla arayarak Tatil, Otel, Tur vb bir satış uygulamamız yoktur. Kendini Royal Turizm olarak tanıtan bakanlıkla ortak düzenlenen tatil paketi diye satış yapmaya çalışan kişi veya şirketlerle herhangi bir iş ortaklığı veya ticari alakamız yoktur. Bu kişilere itibar etmemenizi arayan numaraları TÜRSAB veya Turizm Bakanlığı yetkili birimlerine şikayet etmenizi önemle rica ederiz.

KONGRE HİZMETLERİ

Yurtiçi Toplantı, Kongre ve Seminer Hizmetleri

Türkiye, toplantı kongre ve seminer hizmetleri açısından artan bir ivme ile ilerliyor. Yurt içindeki tesis altyapısı bu ivmeye büyük katkı sağlıyor ve Royal Turizm bu gelişimi ve değişikliği sizin adınıza en yakından takip ediyor.

Toplantı, kongre ve seminer katılımı veya organizasyonlarınızda ürün bilgimiz, rekabetçi fiyatlarımız ve tecrübeli personelimizin farkını sizlerle paylaşıyoruz. Yüksek katılımlı dönem toplantıları konusunda iddialıyız.

Müşterilerimizle aramızdaki ticari ilişkiyi, açık kitap usulü paylaşarak çalışma modelini tercih ediyor; kazancımızı beraber belirlemek istiyoruz.