+90 212 522 85 71

Sosyal Medyada Biz}

KURUMSAL SEYAHAT

Kurumsal Seyahat Yönetimi

Türkiye’de kurumsal seyahat yönetimi uzmanlığı ve yıllardır süren global deneyime sahibiz. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlardan ve bir bölümü de çok uluslu şirketlerden oluşmaktadır. Seyahat maliyetlerinizin düşürülüp servis kalitenizin ölçülebilir şekilde yükseltilmesi ve raporlamalar kurumsal seyahat yönetimin parçalarıdır.

 • Müşteri yönetim danışmanlığınızı bizzat biz yapıyoruz. Çünkü seyahat olgusunun her ayrıntısını biliyoruz. Dolayısıyla seyahat politikanızı oluştururken ilk desteğinizi bizler veriyoruz.
 • Online raporlar: Güvenlik ihtiyaçlarınız için çalışanlarınızın, arzu ettiğiniz tarihte nerede olduklarını görebileceğiniz raporlar dahil, aramızdaki tüm operasyon ve ticari ilişkiyle ilgili detayları birçok kırılımda kendiniz alabiliyorsunuz.
  • Kimin, nereye ne kadar ödeyerek uçtuğunu;
  • Biletlerinizdeki KDV ve vergi tutarı;
  • Hangi hava yollarını kullanıldığı;
  • Kazanılan veya kaybedilen tasarrufun sebeplerini;
  • Seyahat prensiplerinizin ne kadar uygulandığını;
  • Değişiklik ve iadelerden kaynaklı ceza tutarlarını;
  • Seyahat planı ve yanlış satın almadan kaynaklanan zararları online raporlardan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 • Kurumlara özel online seyahat – rezervasyon siteleri sayesinde, deneyimli bilgi işlem ekibimiz size özel çözümler üretiyor.
 • 7/24 acil durum telefon hattı ile lokal ve HRG global çağrı merkezlerine dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.
 • Vize koordinasyon hizmetimizle, kurumsal müşterilerimizi vize ihtiyaçları konusunda bilgilendiriyor, mümkün olan elçilik ve konsolosluklarla vize başvurularını koordine ediyor ve müşterilerimize kişisel refakat ediyoruz.
 • HRG Global Otel Programı ile dünya çapında avantajlı otel fiyatları sağlıyoruz. Kurumunuza özel global fiyatları kullanarak rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Memnuniyet değerlendirmelerini çok önemsiyoruz. Sizden aldığımız dönüşlerle her gün daha iyiye gidiyoruz.
 • Yılın her günü sizinleyiz. İstanbul Atatürk Havaalanı’ndaki şubemizde 365 gün boyunca kesintisiz hizmet veriyoruz.

Toplantı ve Organizasyon Yönetimi (EMM)

Kişisel ya da grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her türlü organizasyonda biz yanınızdayız. Dünyanın dört bir yanını kapsayan lokasyon bilgimiz ve her türden toplantıların yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayısı hiç önemli değil. Yurt içi ve yurt dışında katılmak ya da düzenlemek istediğiniz aktivitelerinizi planlıyor ve uyguluyoruz. Memnuniyeti odak noktamızda tutuyoruz.

Teşvik Gezileri

Çalışanlarınızın performans grafiklerini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve bilgi seviyelerini arttırmak ve bunu onlara bir ödül şeklinde sunmak… Konu bu olunca, en mantıklı seçim teşvik gezileri. Dünya büyük bir gezegen. Sayısız lokasyonda binlerce konaklama noktası var. Birini seçin ve gezinizin konseptini belirleyin. Kültürel turlar, eğlence, bütçe, profil ve takvim gibi detaylarıysa bize bırakın.

Bayi Gezileri

Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayıp koordinasyonu arttırmak zor bir uğraş. Belki de daha önce birbirini hiç görmemiş çok sayıda insanı ortak hedefe yönlendirmek oldukça güç. Üstelik öyle bir toplantı olmalı ki bu, hem tam istendiği gibi bir bağ kurulsun hem de olabildiğince keyifli geçsin. İşte, Royal Turizm’in farkı burada ortaya çıkıyor. Gezi öncesi süreçte amaçlar doğrultusunda yaratıcı öneriler sunuyor, bütçe ve lokasyona birlikte karar veriyoruz. Daha sonra konuklarımızı, dünyanın en ilginç yerlerini görmeleri için profesyonel ekibimize teslim ediyoruz. Sizlerse turun ne kadar keyifli ve verimli geçtiğini gelişmiş raporlama sistemimizin verilerini incelediğinizde görüyorsunuz.

Kongre Katılım Hizmetleri

Sektörünüz ne olursa olsun, hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, dünyanın birçok noktasında işinizle ilgili kongre ve fuarlar düzenleniyor. İster siz katılın isterseniz davet ettiğiniz konuklar katılsın, organizasyona dair hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok. Bizler bu konuda da yanınızdayız. Her çeşit kongre ve fuara katılımınızla ilgili kayıtlarınızın yapılması, uçak bileti ve vize alımı gibi işlemlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

Ürün Lansmanları

Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak tam bir takım oyununu gerektiriyor. Konunun uzmanı çalışanlarımız, stratejik iş ortağı anlayışıyla, sizlerle birlikte bir ekip oluşturup verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hedefe uygun mekan belirleyerek ürünü yansıtacak şekilde hazırlıyorlar. Bu noktadan sonrası süsleme, catering, sanatçı, animasyon gibi başlıkların belirlenmesine kalıyor. Bu başlıklar da konunun içeriğine göre detaylandırıldıktan sonra ürününüzü tanıtmak için tamamen hazırız. Lansman günü Royal Turizm’le çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!

Diğer Kurumsal Hizmetler

REZERVASYON HİZMETLERİ

IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri bizde! Kullandığımız rezervasyon sistemleri sayesinde internet üzerinden istediğiniz yere uçmanız ve yolculuğa dair temel ihtiyaçlarınızı rezerve etmeniz mümkün. İstanbul’daki iki noktaya ek olarak Ankara ve Adana’daki ofislerimizle sizleri istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yolculuğa başlamadan önce, 150.000 otel seçeneği arasından istediğinizi seçip yer ayırtabiliyor; seçkin firmalardan araba kiralayabiliyorsunuz. Tüm bunların en kolay yolu Royal Turizm.

VİZE HİZMETLERİ

Vize koordinasyonunuzu seyahatinizle birlikte koordine ediyoruz. Akredite olduğumuz tüm elçilik ve konsolosluklarda mümkün ise işlemleri sizin adınıza yürütüyor veya evrakınızı hazırlıyoruz. Bunu yaparken paylaştığınız bilgilerin gizliliği ve güvenliğine dikkat ediyor, tüm işlemleri kamera görüntüleri dahil kayıt altına alıyoruz. Royal Turizm’deki departmanlardan biri de Vize Departmanı. Bu bölümde çalışan arkadaşlarımız, bütün konsolosluklarda kurumumuzun güvenilirliğini sağlayarak ulaştılar uzmanlıklarına. Bu uzmanlar grubunuz için gereken bütün vizeleri kolaylıkla almanız için varlar.

24 SAAT HİZMET

Yanınızda olmaya söz verdiğimize göre bunu aralıksız olarak yapmalıyız. Yurt içinde size vereceğimiz özel cep telefonu numaralarını tuşlayacaksınız ve herhangi bir saatte gereksinimlerinize karşılık alacaksınız. Yurt dışında ise HRG, geniş ağıyla sizinle.

IMPLANT OFİSLER

Yıllık bilet cirosu belirli miktarı aşan müşterilerimizin iş yeri bünyesinde ofisler açarak hizmetimizi bir üst kademeye taşıyoruz. Bu durum, harcamalarınızı ve seyahat planlarınızı ayarlarken kurumunuza uygun çözümler oluşturmanızı sağlıyor.

 

Yerel Hizmetler Yönetimi

Incoming ve Yurtiçi Rezervasyon Hizmetleri

Yeni bir ülkede yepyeni bir deneyim yaşamanın keyfi kadar zorlukları da oldukça fazla. Ancak aşılmaz zorluklar değil bunlar. Bireysel ya da grup olarak ülkemize gelen misafirlerimize verdiğimiz hizmetlerle bu zorlukların üstesinden geliyoruz. Dilerseniz hazır paketlerden yararlanın, dilerseniz bütün seçenekleri sunarak size özel program yaratalım. Her koşulda, gün geçtikçe güçlenen ekibimiz ve Türkiye’nin her noktasına yayılan iş ortaklarımızla deneyiminizi kalıcı hatıralara çeviriyoruz biz. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerine günübirlik ya da değil, kültür gezileri düzenliyoruz. Bunlara katılmak ya da iş toplantılarınızdan boş zaman aktivitelerinize dek her anınızı Ülkemizin eşsiz güzellikleriyle geçirmek sizin seçiminiz. Üstelik işe dair her türlü birlikteliğinizi geçirebilmeniz için özel olarak hazırladığımız tekne gezilerimiz de seçenekler arasında. Mavi yolculuklar, hatta İstanbul, Boğaz ve adalar gezileri sizi bekliyor!