+90 212 522 85 71

Sosyal Medyada Biz}

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!!!!!!
Değerli müşterilerimiz! Son zamanlarda artan şikayetler üzerine bir bilgilendirme yayınlamayı uygun gördük. Sizleri telefonla arayarak Tatil, Otel, Tur vb bir satış uygulamamız yoktur. Kendini Royal Turizm olarak tanıtan bakanlıkla ortak düzenlenen tatil paketi diye satış yapmaya çalışan kişi veya şirketlerle herhangi bir iş ortaklığı veya ticari alakamız yoktur. Bu kişilere itibar etmemenizi arayan numaraları TÜRSAB veya Turizm Bakanlığı yetkili birimlerine şikayet etmenizi önemle rica ederiz.

TEŞVİK GEZİLERİ

Yurtiçi Teşvik ve Bayi Gezileri

Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Royal Turizm’i teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı durumuna getirdi.

Amacınız isterseniz bir dağın zirvesindeki enerji tesisini tanıtmak, isterseniz şehrin göbeğindeki beş yıldızlı bir otelde konferanslarınızı düzenlemek ve istediğiniz dilde simultane tercümesini yaptırmak ya da çalışanlarınızı bir piknikte buluşturup çoluk çocuk eğlendirmek olsun, her ortamda sizlerle birlikte olmaya hazırız.

Royal Turizm’in öncelikli amacı, hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek. Royal Turizm; deneyimi, geniş alt yapı yatırımları ile teknolojinin tüm imkanlarını da müşterilerine sunarak bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlayarak organizasyon boyunca müşteri ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor. En önemli felsefemiz müşteri memnuniyeti!